Väggskåp Montana

171055

VÄGGSKÅP, 5 st, Montana, Danmark, höjd 47, 47x30 cm vardera

Slitage, smärre skador

Väggskåp Montana

Budhistorik (24 bud)
651303
3 200
651206
649748
2 800
651205
2 600
649748
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.