Ljusstakar sten brons

171047

LJUSSTAKAR, 1 par, för två ljus vardera, 1800-tal, sten och förgylld brons, höjd 51,5 cm

Nagg, överdelarna ej ursprungligen tillhörande

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar sten brons

Budhistorik (5 bud)
644840
7 000
644762
5 400
636153
5 200
635574
5 000
634509

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.