Urnor

171036

URNOR, 1 par, porslin, målad dekor med kustmotiv, höjd 31 cm vardera

Sprickor, skador, nagg

Keramik/Porslin

Urnor

Budhistorik (30 bud)
644811
2 800
644809
2 600
644806
2 400
644796
644801

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.