Bordsur i nyrenässans

171029

BORDSUR, förgylld zink, nyrenässans, 1800-talets sista hälft, höjd 40 cm, nyckel finns

Skador

Klockor/Ur

Bordsur i nyrenässans

Budhistorik (14 bud)
643492
1 800
643170
1 700
642226
1 600
637647
642225

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.