Brusewitz litografi

171028

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Vinterlandskap med duvhökar, signerad G. Brusewitz PT, färglitografi, 30x39 cm

Brusewitz litografi

Budhistorik (16 bud)
644765
643973
1 400
643872
1 300
643872
643748
950

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.