Stentryck Kina

171013

STENTRYCK, Kina, 42x50 cm
PROVENIENS: Inköpta på Svenskt Tenn

Veck, ytskador

Konst, Orientaliskt

Stentryck Kina
Budhistorik (2 bud)

642058
642023

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.