Figurer

171009

FIGURER, 21 st, i form av indianer och cowboys, några märkta Elastolin och Leyla, 1950-tal

Smärre slitage

Leksaker

Figurer

Budhistorik (20 bud)
643488
1 400
634309
1 300
633249
634299
633249

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.