Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

171008

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och märkt HC, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Budhistorik (20 bud)
643487
1 700
643486
1 600
643484
643483
1 400
643481
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.