Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

171005

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, vardera 51x40 cm; oramade

Budhistorik (12 bud)
643465
900
643020
850
643020
643464
750
643020
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.