Bricka med metallinfattning

171004

BRICKA, med metallinfattning, 1800-talets sista hälft, Rörstrand, "Risa", signerad i metallplåten Östberg&L, diameter 42 cm

Krackeleringar

Diverse

Bricka med metallinfattning

Budhistorik (7 bud)
643100
1 400
642287
1 300
639527
634153
634153
550

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.