Yrjö Edelmann färglitografi

171003

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm; oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (10 bud)
635681
637555
1 900
635681
1 600
634092
635680
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.