Madeleine Pyk färglitografi

171001

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (11 bud)
643442
1 600
640768
638108
1 400
640766
1 300
638108

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.