Madeleine Pyk färglitografi

171000

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5; oramad

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (7 bud)
638333
643253
638333
950
642487
900
638333
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.