Peter Dahl färglitografi

170999

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (13 bud)
643533
1 600
643531
643529
1 400
643527
1 300
642191

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.