Ulrica HYman Vallien färglitografi

170996

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73; oramad

Budhistorik (17 bud)
643472
643470
643471
950
643470
900
643460
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.