Yrjö Edelmann färglitografi

170993

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm, oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (31 bud)
643466
4 400
643463
4 200
643453
643459
3 800
643453
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.