Byst 1900-tal

170992

BYST, 1900-talets första hälf, glaserad keramik, höjd 56 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Byst 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
643439
2 400
643437
643046
643436
643046
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.