Lena A Linderholm färglitografi

170991

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm, oramad

Budhistorik (18 bud)
643363
1 300
643308
643279
643200
642581
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.