Jan Håfström färglitografi

170989

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad och daterad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (26 bud)
643353
5 400
643325
5 200
643282
5 000
643282
4 800
640238
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.