Pasteller signerade Luukkanen

170988

OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (Finland, 1900-tal) (2): Kustmotiv, signerade och daterade K. V. Luukkanen 1934, pasteller, 26x43 cm vardera

Konst, Måleri

Pasteller signerade Luukkanen

Budhistorik (2 bud)

642471
634424

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.