Blombord i rokokostil

170983

BLOMBORD, rokokostil, bemålat, 72x44x76 cm

Lagningar, smärre slitage

Blombord i rokokostil

Budhistorik (17 bud)
651255
1 700
651215
1 600
651246
651215
1 300
651153

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.