Brandbil Distler

170980

J.D. DISTLER BRANDBIL, omkring 1900 talets mitt, liitograferad och lackerad plåt, fyra uniformerade brandmän, fäll- och utskjutbar stege, urverksdriven, längd med stege 34 cm

skador ock slitage

Leksaker

Brandbil Distler

Budhistorik (10 bud)
643375
643272
643369
643272
950
643130
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.