Eric Hallström oljemålning

170969

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):"Minne från Lappland", ritande pojke, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 36x45 cm

Konst, Måleri

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (4 bud)

642434
639974
633924
1 600
633668

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.