Märklin postbil

170964

MÄRKLIN POSTBIL, 1990-tal, täckt bil utan förare, lackerad plåt i gult och vitt, svarta stänkskärmar, öppningsbara dörrar på sidan och baktill, svarta gummidäck, rattstyrning, urverksdriven, längd 37 cm, certifikat medföljer

Nyckel saknas, obetydliga skador

Leksaker

Märklin postbil

Budhistorik (6 bud)
643343
1 700
643341
1 600
643333
643301
641308
500

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.