Leksaksbilar

170961

LEKSAKSBILAR, 6 st, bestående av; Enwex personbil i fabriksförpackning, Tipp & Co militär polisbil, Bandai Volkswagen, JNF Mercedes cabriolet, racerbil "Biller toy", dessa bilar 40-60-tal, samt nytillverkad Ichiko Mercedes Benz 250se i fabriksförpackning, längd 15-32 cm

Funktioner ej testade, skador

Leksaker

Leksaksbilar

Budhistorik (13 bud)
633778
2 600
642884
2 400
633778
642883
633778
1 800

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.