Vas Satsuma Japan

170959

VAS, porslin, Japan, Satsuma, tidigt 1900-tal, höjd 30 cm

Litet fotnagg

Orientaliskt, Porslin

Vas Satsuma Japan

Budhistorik (15 bud)
640644
950
639715
900
640642
850
639715
640641
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.