Leksaksbil Ford Thunderbird

170955

CRAGSTAN YONESAWA FORD THUNDERBIRD, 1950-60-tal, rödlackerad plåt, svarta gummidäck, plåtcabriolet, batteridriven, längd 28 cm

Slitage, funktion ej provad

Leksaker

Leksaksbil Ford Thunderbird

Budhistorik (7 bud)
633777
1 300
637137
633777
637136
633777
650

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.