Fleischmann modelltåg

170949

FLEISCHMANN LOK OCH VAGNAR, H0, 1950-60-tal, ånglok med tender, ellok 2 st, personvagnar, 4 st

Funktion ej provad, smärre skador

Leksaker

Fleischmann modelltåg

Budhistorik (6 bud)
643293
1 400
635334
1 300
640887
1 300
635334
635333

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.