Taburett i Karl Johan björk

170948

TABURETT, 1800-tal, stockholmsarbete i Karl Johan, björk, längd 53 cm

Lagning kring handtag

Taburett i Karl Johan björk

Budhistorik (9 bud)
651189
1 900
651138
1 800
645537
1 700
645537
1 400
650599
1 300

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.