Miniatyrvävstol

170932

MINIATYRVÄVSTOL, 1900-tal, höjd 30, 50x30 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Ej provad

Diverse

Miniatyrvävstol

Budhistorik (18 bud)
649941
3 200
648287
648287
2 400
643834
644609

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.