Vasarely litografi

170916

VASARELY, Victor (1908-1997): Énigmes, signerad och numrerad Vasarely 174/250, blindstämpel Éditions Denise René Paris/New York, bladstorlek 65x65 cm

Vasarely litografi
Budhistorik (13 bud)
643132
643153
643132
2 800
643003
2 600
639402
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.