Mats Åkerman färglitografi

170884

ÅKERMAN, Mats (född 1956): Spleen, signerad och daterad Mats Åkerman 2004, 74/200, färglitografi, 55x55 cm

Mats Åkerman färglitografi
Budhistorik (22 bud)
642691
642696
642691
1 400
642692
1 400
642691
1 300

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.