Plafonder Orrefors

170876

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 26 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor, Glas

Plafonder Orrefors
Budhistorik (12 bud)
649843
1 700
648927
1 600
648927
649675
1 400
648927
900

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.