Oidentifierad kosntnär olja

170871

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Forslandskap, olja på duk, 50x71 cm

Konst, Måleri

Oidentifierad kosntnär olja

Budhistorik (8 bud)
651169
3 800
650452
3 600
651168
3 600
650452
647521
2 600

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.