Plafonder Orrefors

170869

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 38 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor, Glas

Plafonder Orrefors
Budhistorik (9 bud)
650060
651043
650060
650547
650060

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.