Spetsglas 1700-tal

170831

SPETSGLAS, 1700-tal, troligen Tyskland, omvikt fot, blåsa i foten, förgylld mynning, höjd 19 cm

Något glassjukt

Glas

Spetsglas 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
641958
550
641605
500
640122
450
638666
640118

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.