Vägglyktor i mässing

170827

VÄGGLYKTOR, 4 st, mässing, 1900-tal, höjd 29x15 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Belysning

Vägglyktor i mässing

Budhistorik (17 bud)
647282
1 300
647222
645454
647220
645454

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.