Spegel 1930-tal

170813

SPEGEL, 1930-tal, förgylld, längd 124 cm

Skador, dekorbortfall

Speglar

Spegel 1930-tal
Budhistorik (31 bud)
641992
641986
2 800
641883
2 600
641848
2 400
641754

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.