Karl Johan spegel

170810

SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, mahognyram, höjd 113, bredd 49 cm

Fanérskador, spricka

Speglar

Karl Johan spegel
Budhistorik (1 bud)

641107
2013-02-21 09:52:10

2013-02-21 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.