Charles Roka oljemålning

170801

ROKA, Charles (1912-1999): Kvinnoporträtt, signerad Roka, olja på duk, 82x65 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (18 bud)
638783
5 000
640610
5 000
638783
4 800
639378
4 600
638783
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.