Hörnskåp engelskt

170798

HÖRNSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, höjd 218, 87x37 cm, nyckel finns

Ytskador

Hörnskåp engelskt

Budhistorik (2 bud)

645893
550
643635
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.