Spegel 1930-tal

170787

SPEGEL, 1930-tal, delvis förgylld, fasettslipat glas, 93x43 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Speglar

Spegel 1930-tal
Budhistorik (32 bud)
650761
650757
2 800
650353
2 600
650028
2 400
649995

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.