Gjutjärnskamin Bolinder

170778

KAMIN, gjutjärn, Bolinder, Nr 1, oktagonal form, höjd 39, diameter 39 cm, STRYKJÄRN, 7 st, gjutjärn, handtag i trä
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Ej komplett. Hantag med skador

Diverse

Gjutjärnskamin Bolinder

Budhistorik (2 bud)

642148
641731

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.