Oidentifierad konstnär oljemålning

170774

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Landskap med figurer, monogramsignerad WJW, olja på duk, 40x60 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
640737
640560
1 300
640559
640557
640112

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.