Chiffonjé

170764

CHIFFONJÉ, valnöt, 1800-tal, 137, 108x54 cm

Skador

Chiffonjé

Budhistorik (7 bud)
649770
649769
950
649765
649408
450
646247

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.