Karmstol engelsk stil

170762

KARMSTOL, engelsk stil, skinnklädd sits, mahogny
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Bruksslitage

Karmstol engelsk stil

Budhistorik (8 bud)
648921
650
648813
600
648813
500
648292
450
640229

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.