Sybaron 1800-talets andra

170760

SYBARON, 1800-talets andra hälft, klädsel i plysch med broderat "G" (Götrich), mahogny, höjd 85, 55x35 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Dekordel skadad

Sybaron 1800-talets andra

Budhistorik (11 bud)
649551
750
649493
700
649550
700
649493
650
649549
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.