Konsolhylla

170743

VÄGGKONSOL, skulpterad och förgylld pastellagedekor, höjd 41 cm

Skador

Diverse

Konsolhylla

Budhistorik (5 bud)
640650
500
640570
450
640135
640127
639632

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.