Lackaskar

170737

LACKASKAR, 2 st, Ryssland, 1900-tal, signerade, längd 15 resp. 18 cm

Skrapmärken

Diverse

Lackaskar

Budhistorik (8 bud)
640536
650
630681
600
632466
550
630681
500
631203
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.