Etsningar ur Lappen zeichnen ihn Leben

170694

ETSNINGAR (4): ur "Lappen zeichnen ihn Leben", utgivna och etsade av Gustav Hagemann, efter samiska konstnärer, samtliga signerade och daterade Gustav Hagemann samt namngivna med orginalkonstnärer, bladmått 65x45 cm vardera

Budhistorik (24 bud)
640046
4 800
640062
4 600
640046
4 400
640060
4 200
640046

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.